Moon.On - digital design & e-commerce studio

O nás

Vítejte ve studiu, které se zaměřuje na digitální design, e-commerce a reklamu, kde se spojily jedinečné síly Karolíny a Jana - dvou talentovaných profesionálů!


,,S námi není nový projekt pouze úkol, je to příběh, který tvoříme společně.''

Co vyjadřuje slovo Moon.On?

Studio Moon.On vzniklo s cílem rozvíjet podnikání naší klientely. Název kombinuje slovo "moon" jako symbol neomezených možností (také částečně záměna slova za slovo "move" ve smyslu a překladu pohyb) a "on" ve smyslu aktivace, zapnutí. Chceme být motorem pro klienty, pomáhajícím jim rozvíjet a posunovat se v podnikání. S námi se vaše podnikání dostane do pohybu, a to nejen symbolicky, ale především skrze naše inovativní strategie a plánování. Moon.On je více než název, je to závazek pro aktivní růst a úspěch našich klientů.

Začněte s námi novou fázi vašeho úspěchu!

Pokud si na úvodní konzultaci sedneme, budeme se těšit na spolupráci.

Poznejte nás blíže
  • Karolína
    Kreativní designérka se smyslem pro detail & online
    Karolína přináší do každého projektu svou jedinečnou kreativitu a schopnost vnímat detaily s precizností. Je zkušenou designérkou, která se věnuje grafice, marketingu a e-commerce již několik let. Její moderní, nadčasový design + řešení projektů oslovuje a vytváří zvědavost. Od grafického designu po technické finesy. Karolína spojuje estetiku a inovace, aby každý projekt vyprávěl jedinečný příběh.
  • Jan
    Specialista na e-shopy, foto & video, VA

    Jan, zkušený stratég, přináší do hry své bohaté zkušenosti ve správě e-shopů a skladu. Jeho vášeň pro foto a video umění dodává projektům vizuální kouzlo a zvýrazňuje každý detail. S individuálním přístupem ke klientům se zaměřuje na efektivní řízení a rozvoj e-commerce projektů. Pro Jana neexistuje nesplnitelná výzva, spíše vidí každou příležitost jako motivaci k dalšímu úspěchu.